13 Kwi, 2021

Analityk Systemów Biznesowych

Kraków

Naszym Klientem jest renomowana platforma e-commerce działająca w branży odzieżowej.

Zadania:
  • Tworzenie analizy wymagań użytkowników dotyczących zmian w systemach.
  • Realizacja projektów przy współpracy z dostawcami oprogramowania.
  • Nadzór nad jakością i terminowością dostarczanych rozwiązań.
  • Konfiguracja i personalizacja systemów klasy ERP.
  • Rozwój i tworzenie raportów (SQL).
  • Szkolenie użytkowników.
  • Suport i bieżące wsparcie użytkowników.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością finansową oraz regulacjami podatkowymi.
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka Java.

Benefity:

  • Umowa o pracę na pełny etat lub B2B.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Opieka medyczna w Lux Med.
  • Dostęp do ubezpieczeń grupowych.
  • Rabaty na produkty na platformie.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Dofinansowanie kart MultiSport.