15 Paź, 2020
Doradca energetyczny B2B/B2C
cała Polska - wg powiatów

Naszym klientem jest firma energetyczna, będąca liderem w swoim segmencie rynku. Spółka ma bardzo wysoką wycenę giełdową i w związku z tym zdecydowała się na zainwestowanie środków w jeszcze większą ekspansję rynkową i dotarcie do większej ilości klientów indywidualnych i biznesowych. Firma poszukuje kilkudziesięciu osób w całym kraju. Jest otwarta na zatrudnienie nawet całych zespołów sprzedażowych.

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów (B2B/B2C).
  • Analizy i doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych.
  • Audyty energetyczne.
  • Sprzedaż innych produktów firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w energetyce).
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów w terenie.
  • Znajomość indywidualnych technik sprzedaży.
  • Umiejętność skutecznych negocjacji.
  • Cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do realizacji celu.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa znajomość Excel.

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie giełdowej.
  • Umowa o pracę lub współpraca B2B.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne prowizje.
  • Jasne zasady wynagradzania.
  • Szkolenia merytoryczne.
  • Ścieżka kariery.