14 Wrz, 2020
Java Technical Lead
Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź

Naszym Klientem jest międzynarodowa (UK) firma wytwarzająca oprogramowanie dla branży finansowej (największe banki inwestycyjne na świecie). Do swoich oddziałów poszukuje specjalistów z różnym poziomem znajomości Javy technologii powiązanych.

Zadania:
  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji dla największych banków inwestycyjnych na świecie.
  • Praca w metodyce Scrum.
  • Motywowanie zespołu inżynierów jako menedżer liniowy.
  • Wdrażanie nowych pracowników.
  • Odpowiedzialność za rezultaty projektu, monitorowanie i raportowanie postępów.
  • Współpraca z klientem.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat praktycznego doświadczenia w Javie (Java SE, Java EE / Spring, programowanie wielowątkowe).
  • Ogólna znajomość różnych technologii(front-end, back-end, bazy danych, technologie integracyjne).
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji i doborze technologii do wymagań biznesu.
  • Praktyczna znajomość metodologii Scrum lub podobnej metodyki zwinnej.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania efektywnej współpracy z klientami.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mile widziane:
    • Praktyczne doświadczenie z AWS lub GCP.
    • Znajomość JIRA.
    • Znajomość Oracle lub SQL Server.
    • Znajomość metodologii TDD.
    • Znajomość Enterprise Architect.
    • Doświadczenie w pracy w zespołach rozproszonych.

Benefity:

  • Praca w bardzo doświadczonym i zaangażowanym zespole.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń, który można dostosować do własnych potrzeb (prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowo-rekreacyjny, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie itp.).
  • Umowa stała lub kontrakt B2B.
  • Jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu.
  • Szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery.
  • Darmowe lekcje języków obcych.
  • Regularne eventy firmowe.
  • Biblioteka techniczna i dostęp do platformy e-learningowej.
  • Ergonomiczna i funkcjonalna przestrzeń robocza z 2 monitorami.
  • Pakiet relokacyjny.