4 Maj, 2021

MS SQL Senior Database Administrator

Katowice/obecnie zdalnie (docelowo tryb hybrydowy)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowo-bankowej. MS SQL Squad działa w oparciu o metodyki zwinne (Scrum, Kanban) wykonując instalacje oraz konfiguracje baz danych MS SQL Server. Praca zespołu opiera się przede wszystkim na administrowaniu systemami bazodanowymi. Na zakres codziennych obowiązków składa się m.in. wykonywanie kopii i przywracanie danych, rozwiązywanie problemów związanych z MS SQL Server, tworzenie oraz wdrażanie skryptów T-SQL oraz PowerShell a także monitorowanie efektywności działania baz danych.

Zadania:
  • 50% – automatyzacja i prace rozwojowe
  • 20% – utrzymanie serwisu
  • 20% – udział w projektach
  • 10% – udział w spotkaniach.

Wymagania:

  • doświadczenie (min. 3-letnie) w administrowaniu bazami danych MS SQL,
  • doświadczenie w pracy z SQL Server Always On Failover Cluster i Availability Groups,
  • zaawansowana znajomość systemów operacyjnych Windows Server,
  • umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych,
  • biegłość w pisaniu skryptów PowerShell,
  • znajomość języka T-SQL,
  • znajomość rozwiązań Business Intelligence
  • znajomość języka angielskiego mi. B2

Mile widziane:

  • certyfikat MCSA lub MCSE,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na wyzwania.

Benefity:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna
  • prywatna opieka medyczna (Lux Med)
  • karta Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon służbowy, laptop, dodatkowy monitor
  • elastyczny czas pracy + możliwość pracy zdalnej
  • strefy relaksu i rozrywki (imprezy integracyjne)
  • budżet szkoleniowy: certyfikacje i wielokierunkowy rozwój
  • lekcje języka angielskiego