21 Mar, 2021

Originator/Ekspert ds. Produktów Strukturyzowanych (energetyka)

Warszawa/obecnie zdalnie

Naszym Klientem jest renomowana firma z branży energetycznej, zajmująca się handlem gazem i energią elektryczną ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych (farmy wiatrowe).

Zadania:
  • Aktywne nawiązywanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z odbiorcami oraz wytwórcami energii
    elektrycznej, w szczególności w obszarze zakupu energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii oraz świadczenia usług na rzecz wytwórców oraz klientów końcowych (usługi DSM)
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz wyznaczonej strategii marketingowej.
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert i negocjowanie warunków handlowych.
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz aktualnych regulacji, szczególnie pod kątem nowych trendów i możliwości rynkowych.
  • Przeprowadzanie procesu handlowego i nadzór nad niezbędną dokumentacją.
  • Współpraca z biurami działającymi w obszarze analiz, obrotu energią na rynku hurtowym oraz zarządzania portfelem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie we współpracy z wytwórcami energii elektrycznej w Odnawialnych Źródłach Energii w zakresie zakupu ich produkcji lub minimum 2 lata doświadczenia w handlu energią elektryczną, gazem lub usługami okołoenergetycznymi z dużymi odbiorcami przemysłowymi lub wytwórcami energii elektrycznej.
  • Znajomość produktów giełdowych, otoczenia rynkowego oraz produktów strukturyzowanych.
  • Doskonała umiejętność negocjacji, prowadzenia prezentacji oraz rozmów handlowych.
  • Wysoka kultura biznesowa i nastawienie na realizację celów.
  • Otwartość na nowe wyzwania i umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się środowiska.
  • Wiedza na temat procesów biznesowych oraz funkcjonowania rynków energii elektrycznej w Polsce.
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy, odpowiedzialność oraz profesjonalne podejście do klienta.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B

  • Umowa o pracę na pełny etat (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • Motywacyjny system wynagradzania (system premii rocznych)
  • Samochód służbowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i karta Multisport
  • Ciekawa praca w rozwijającej się branży energetyki odnawialnej
  • Współpraca z jednym najlepszych zespołów handlowych na rynku energii w Polsce
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (obecnie w 100% zdalnie)
  • System dopasowanych szkoleń i warsztatów