20 Lip, 2021

Product manager (branża spożywcza)

Wrocław

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji artykułów spożywczych, zaliczana do liderów rynkowych w swojej branży. Jej markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem konsumentów.

Zadania:
  • Prowadzenie projektów z zakresu wprowadzania produktu na rynek, promocji oraz marketingu online.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie projektów opakowań, content marketingu i kampanii w mediach społecznościowych.
  • Rozwój nowych produktów (NPD).
  • Analiza wyników sprzedażowych oraz ustalenia i ewaluacja KPI’s kampanii.
  • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
  • Koordynowanie budżetu marketingowego.
  • Wsparcie w rozwoju strategii i komunikacji marki.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w dziale marketingu online.
  • Samodzielne prowadzenie projektów, m.in. wprowadzanie produktu na rynek.
  • Znajomość narzędzi e-marketingu (tj. Google Analytics, Facebook Business Manager, CMS Typo3).
  • Znajomość trendów cyfrowych w komunikacji z konsumentem, zrozumienie online’owych narzędzi komunikacyjnych i kanałów mediowych.
  • Planowanie, organizacja i prowadzenie promocji marketingowych i sprzedażowych wraz z analizą i ewaluacją.
  • Znajomość struktur handlu w branży FMCG.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów.
  • Prawo jazdy kat. B.

Benefity:

  • Umowa o pracę na pełny etat w renomowanej firmie.
  • Bardzo dobra atmosfera pracy.
  • Praca z dobrze rozpoznawalnymi i atrakcyjnymi markami.
  • Wsparcie pracownika w jego rozwoju.
  • Pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków oraz ubezpieczenie na atrakcyjnych warunkach.