10 wrz., 2021

Programista Python

100% zdalnie

Naszym Klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce, co potwierdzają wysokie lokaty w corocznym raporcie Computerworld TOP200. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe rozwiązania z dziedziny Data Center i chmury obliczeniowej, oprogramowania biznesowego oraz infrastruktury IT. Posiada wyspecjalizowane centra kompetencyjne.

Zadania:
  • Projektowanie i implementacja systemów informatycznych z wykorzystaniem języka programowania Python.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Ścisła współpraca z analitykami i testerami.

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu rozwiązań z wykorzystaniem języka Python.
  • Znajomość HTML/XHTML, Java Script.
  • Znajomość MySQL, PostgreSQL, umiejętności pracy z relacyjnymi bazami danych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • Znajomość i swobodne poruszanie się w środowisku Linux.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i dokładność.
  • Mile widziane:

– Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
– Doświadczenie w projektowaniu REST’owych API
– Znajomość zagadnień związanych z HA
– Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wiedzy.
  • Elastyczna forma współpracy – B2B lub umowa o pracę.
  • Możliwość 100% pracy zdalnej.
  • Udział w ciekawych, referencyjnych projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Nieformalna i przyjazna atmosferę pracy.
  • Długoterminowa współpraca.