2 Wrz, 2020
Audytor IT
Warszawa

Naszym Klientem jest międzynarodowa instytucja ubezpieczeniowa. Prowadzi ona regionalne centrum audytowe na obszar Europy Środkowo-Wschodniej, które wspiera lokalne działy Audytu Wewnętrznego w zakresie audytów informatycznych.

Zadania:
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w obszarze Informatyki i Bezpieczeństwa Informacji.
  • Planowanie i realizacja audytów IT, definiowanie obszarów audytu w obszarach ryzyk, audyt transakcji biznesowych, przepływów pracy, procesów i systemów kontroli.
  • Silne współdziałanie z lokalnymi działami audytu wewnętrznego.
  • Dzielenie się wiedzą w ramach zespołu audytorów celem wdrożenie najbardziej efektywnych rozwiązań biznesowych i IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT lub pokrewne).
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach IT lub bezpieczeństwa informacji.
  • Doświadczenie audytowe.
  • Zainteresowanie nowymi trendami technologicznymi (np. AI, Big Data, RPA, Digitalizacja) i świadomość, w jaki sposób IT angażuje się i umożliwia operacje biznesowe.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność słuchania.
  • Świadomość biznesowa.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Gotowość do zagranicznych dłuższych podróży służbowych (do 50% etatu).
  • Dobra znajomość obsługi komputera / MS Office

Benefity:

  • Wynagrodzenie: 15 000 – 18 000 zł brutto/m-c + premie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Karta sportowa.
  • Ubezpieczenie na życie.