19 Kwi, 2021

SEM Specialist

Warszawa / częściowo zdalnie

Naszym Klientem jest niezależny dom mediowy, będący częścią renomowanej Grupy Kapitałowej. Działając w ekosystemie spółek marketingowych i technologicznych ma bezpośredni dostęp do unikalnych kompetencji.

Zadania:
  • tworzenie strategii dla nowych kampanii Google Ads, Facebook Ads,
  • badanie efektywności i optymalizacja prowadzonych działań online,
  • kontrola nad budżetami i celami kampanii SEM, tworzenie analiz,
  • raportowanie efektów kampanii,
  • rozwijanie kampanii klientów pod wyznaczone cele,
  • monitorowanie działań konkurencji i analizę trendów na rynku,
  • testowanie nowych kanałów marketingu online oraz monitorowanie ruchu na stronie.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość Google Ads oraz Facebook Ads,
  • certyfikaty Skillshop;
  • znajomość Google Ads, Google Analytics, Google Merchant Center, Google Tag Manager, Facebook Ads;
  • samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • rozwinięte umiejętności komunikowania się z innymi;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym.

Benefity:

  • możliwość pracy na B2B lub umowę zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opieka medyczna w Enelmed;
  • karta fitsport;
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • bony na szkolenia;
  • wyjazdy integracyjne;
  • przy B2B płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.