8 Paź, 2020
Senior Java Developer
Warszawa lub 100% zdalnie

Naszym Klientem jest duża znana firma ubezpieczeniowa z długoletnią historią na rynku polskim.

Zadania:
  • Udział w pracach projektowych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych w obszarze systemów frontendowych opartych o JEE.
  • Analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników.
  • Identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji.
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu oraz kierownikami projektów IT.
  • Udział w testach akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań.
  • Promowanie dobrych praktyk programistycznych i przekazywanie wiedzy mniej doświadczonym programistom.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu informatycznym, technicznym lub matematycznym.
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu frontendowych systemów informatycznych opartych o Java.
  • Bardzo dobra znajomość Java 1.8+ oraz Spring Framework.
  • Praktyczna znajomość technologii związanych z tworzeniem aplikacji internetowych – Angular, HTML5, CSS.
  • Dobra znajomość JSF oraz PrimeFaceses.
  • Dobra znajomość SQL, PLSQL.
  • Znajomość zagadnień integracji systemów.
  • Znajomość procesów Code Quality oraz Automated Testing.
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami np. Atlassian JIRA, Confluence.
  • Znajomość procesów Continuous Integration, Continuous Delivery oraz zasad DevOps.
  • Znajomość Hibernate oraz MyBatis.
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych oraz Openshift.
  • Znajomość BI Publisher będzie dodatkowym atutem.
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych.
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność.

Benefity:

  • 16 000 PLN brutto/m-c na UoP (do negocjacji).
  • Bonus roczny powiązany z oceną – 10 % wynagrodzenia rocznego.
  • Benefity pozapłacowe: dodatkowa opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, zniżki na ubezpieczenia, ubezpieczenie na życie, kapitałowe, zniżki OC/AC.
  • Możliwość 100% pracy zdalnej.