11 Wrz, 2020
Senior/Mid JavaScript Developer
Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź

Naszym Klientem jest międzynarodowa (UK) firma wytwarzająca oprogramowanie dla branży finansowej (największe banki inwestycyjne na świecie). Do swoich oddziałów poszukuje specjalistów z różnym poziomem znajomości JavaScript i technologii powiązanych.

Zadania:
  • Tworzenie i wdrażanie wysokiej jakości rozwiązań dla największych banków inwestycyjnych na świecie.
  • Praca w metodyce Scrum.
  • Doradzanie klientowi najlepszych rozwiązań.
  • Opieka nad młodszymi programistami w zespole.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-4 lata praktycznego doświadczenia z JavaScript (ES6+, preferowany TypeScript)
  • Znajomość HTML5, CSS3.
  • Zrozumienie paradygmatów i wzorców programowania funkcjonalnego i obiektowego.
  • Doświadczenie komercyjne w kompilowaniu aplikacji typu SPA przy użyciu jednego z dostępnych na rynku frameworków (najlepiej Angular lub React).
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami programistycznymi, takimi jak gulp, webpack, ng-cli.
  • Znajomość NodeJS.
  • Umiejętności tworzenia testowalnego kodu, umiejętności programowania TDD / BDD.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Benefity:

  • Praca w bardzo doświadczonym i zaangażowanym zespole.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń, który można dostosować do własnych potrzeb (prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowo-rekreacyjny, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie itp.).
  • Umowa stała lub kontrakt B2B.
  • Jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu.
  • Szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery.
  • Darmowe lekcje języków obcych.
  • Regularne eventy firmowe.
  • Biblioteka techniczna i dostęp do platformy e-learningowej.
  • Ergonomiczna i funkcjonalna przestrzeń robocza z 2 monitorami.
  • Pakiet relokacyjny.