19 Paź, 2020
Specjalista ds. kadr i płac
Kiełcz, woj. lubuskie

Naszym klientem jest duża firma z kapitałem zagranicznym z branży ochrony środowiska (utylizacja odpadów).

Zadania:
  • Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania.
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej, w tym prowadzenie akt personalnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, wypowiedzenia, aneksy itd.).
  • Bieżąca współpraca z ZUS (zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników z ZUS).
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym.
  • Naliczanie wynagrodzeń.
  • Rozliczanie czasu pracy.
  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych.
  • Ewidencja zwolnień lekarskich.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • 5-cio letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość programu SAP HR.
  • Znajomość Programu Płatnik.
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu Excel.
  • Zdolność szybkiego uczenia się.
  • Pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność.

Benefity:

  • Stabilna praca w nowoczesnej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowa o pracę.
  • Okolicznościowe wypłaty socjalne.
  • Karta OK System.
  • Opieka medyczna Medicover.