23 lipiec, 2021

Specjalista ds. telesprzedaży B2B (energetyka)

Warszawa-Śródmieście

Naszym Klientem jest jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów w sektorze obrotu energią w Polsce. To spółka specjalizująca się w hurtowym obrocie energią elektryczną, gazem ziemnym, prawami majątkowymi oraz emisjami CO2. Nowym obszarem działalności Spółki jest elektromobilność.

Zadania:
  • Sprzedaż nowych rozwiązań energetycznych dla klienta biznesowego.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Prowadzenie rozmów z klientami w celu ich pozyskania.
  • Rejestracja danych i zgłoszeń w systemach.
  • Obsługa administracyjna klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej do sektora B2B.
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej produktów lub usług.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.
  • Zapał do pracy oraz zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.
  • Umiejętność organizowania czasu pracy, sumienność i dokładność.

  • Przejrzyste zasady wynagradzania – podstawa plus prowizje sprzedażowe.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu (energia odnawialna).
  • Opieka medyczna (pakiet rodzinny), karta Multisport.
  • Samodzielność w realizacji swoich obowiązków.
  • Możliwość realizacji zadań bezpośrednio przekładających się na wynik spółki.