2 Kwi, 2021

Specjalista rozwoju produktów (emobility)

Warszawa

Naszym Klientem jest jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów w sektorze obrotu energią w Polsce. To spółka specjalizująca się w hurtowym obrocie energią elektryczną, gazem ziemnym, prawami majątkowymi oraz emisjami CO2. Nowym obszarem działalności Spółki jest elektromobilność.

Zadania:
  • Planowanie, tworzenie i wdrażanie nowych produktów i usług z branży elektromobilności do
    kanałów sprzedaży.
  • Udział w tworzeniu oferty produktowej dla Klientów końcowych B2C oraz B2B, opartej o
    wypracowane produkty.
  • Opracowanie procesów dla wdrażanych produktów.
  • Analiza ryzyk, szans i opłacalności dla realizowanego zakresu prac.
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz spółkami z grupy.
  • Udział w projektach rozwojowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju produktów.
  • Wykształcenie wyższe (studia techniczne lub związane z zarządzaniem projektami).
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w zakresie wdrażania nowych
    produktów na rynek, rozwoju projektów (mile widziana znajomość branży elektromibilności).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office w tym Excel, Word, PowerPoint.
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne.
  • Zorientowanie na wynik oraz osiągnięcie założonych celów.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i wpływu na kierunek rozwoju organizacji.
  • Transparentne zasady współpracy.
  • Partycypacja w zmianie na rynku energetycznym oraz motoryzacyjnym.
  • Opieka medyczna, karta Multisport oraz inne pozapłacowe benefity.